Kennel Sidabrine kulka 
Toy and miniature poodles in white, silver and apricot

Apie mus

Esame nedidelis, šeiminis, namų sąlygomis veikiantis pudelių veislynas vakarų Lietuvoje. Mes auginame žaislinius, nykštukinius, mažuosius pilkos, baltos ir abrikosinės spalvos pudelių veislės šunis. Šunų auginimas yra mūsų viso gyvenimo aistra, hobi, laisvalaikio praleidimo būdas. Mes užsiimame savo šunų kailio priežiūra, ringo dresūra, dalyvaujame eksterjero parodose. Šuniukų vadų pas mus nedaug ir dažniausiai negausios.

 

KOMANDA

Ištvermingoji veislyno "Sidabrinė kulka" komanda.  Apie komandos nares skaityti daugiau.

 

ISTORIJA

Pirma pažintis su nykštukinio pudelio veislės šunimi įvyko dar 1989-1990 metais, kai Afganų kurtų kursingo varžybų metu parodomojoje programoje nykštukinis pudelis pagavo "zuikį' ir sužavėjo visą publiką savo žaismingumu ir elegancija. Taigi 1991 metais mūsų šeimoje apsigyveno nykštukinė pilka kalytė Gabi (Šeri Blu Gabele). Skaityti toliau..

Kodėl mes

Kodėl rekomenduojame rinktis šuniuką su kilmės dokumentais iš LKD/FCI veislyno? Kas yra atsakingas veisimas?                           Skaityti čia.. 

Mūsų šunų pasiekimai

Selektyvaus veisimo dėka, bei dėl profesionalių hendlerių  ir grumerių atsidavimo mūsų veisimo šunys yra pasiekę aukštų įvertinimų eksterjero parodose.  Skaityti čia...

 

Šuniukai

Jei domina mūsų šuniukai, apie planuojamas ir esamas vadas skaitykite čia 

Apie veislę

Apie pudelių veislę ir  priežiūrą skaitykite mūsų blog'e apie veislę

 

Parašykite
Paskambinkite
Apie
Instagram